We’re all mad here. I’m mad. You’re mad.

Bilecik na Dave’a i spółkę zaopiekowany. Nie bez obaw, ale na płytę. Skoro mogę przez parę godzin być piszczącą fanką, to czemu nie? Pamiętam moje pierwsze tego rodzaju doświadczenie – koncert Faith No More. Kolega mnie zabrał. Bardzo mi się podobało, do chwili, gdy kapela wyszła na scenę, z głośników ryknął nieprawdopodobnie potężny jazgot, a publiczność zawyła i ruszyła naprzód, zgniatając przerażoną autorkę. Dodajmy, że autorka była wówczas bardzo grzeczną siedemnastolatką, która nawet jeszcze się nie całowała ani piwa nie piła, więc uczestnictwo w koncercie rockowym było dla niej doświadczeniem co najmniej szokującym.
Jeżeli myślicie, że na tym koniec wczorajszych zakupów, to niestety grubo się mylicie, bo przecież musical na motywach Alicji w krainie czarów autorstwa Damona Albarna nie może być złą rzeczą.

wonderland1

Trzeba mieć naptane w głowie, żeby rezerwować bilet na koniec stycznia 2016 – planeta może wtedy nie istnieć, ja mogę zajść w ciążę, zapaść na nędzną chorobę albo wyemigrować do Paragwaju. No, ale gdy ma się takie a nie inne priorytety, racjonalne argumenty przeciw łatwo zagłuszyć.

Obudziłam się rano z gwałtownym przypływem sił twórczych.
Coś trzeba było z tym zrobić, więc oto rezultat. W życiu bym nie podejrzewała, że pieczenie kiedykolwiek będzie mnie ekscytować, a tu proszę.
wpid-2015-05-02-13.28.06.jpg.jpeg
Niewiele brakowało, a ten cudowny, lekko słony karmel na wierzchu zostałby pochłonięty w trakcie produkcji – tak zapamiętale niżej podpisana oblizywała łyżkę. Od poniedziałku dieta, co nie.

Reklamy

2 thoughts on “We’re all mad here. I’m mad. You’re mad.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.